Про порядок організації харчування

Дата: 14 грудня 2021 о 18:48
Автор: Смоляк С. Й.

Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 ім.С.Коваліва

НАКАЗ

від   06.09.2021                                                                              № 106/1

Про  порядок організації харчування

на 2021-2022 навчальний рік

На виконання  Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», Постанови КМУ від 24березня 2021року  №305 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», рішення Бориславської міської ради від 23.01.2020р. №7 «Про затвердження   Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей - мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони АТО та АР Крим на 2021 рік у новій редакції», наказу відділу освіти від 24.06.2020року №01-05/123 «Про впровадження на харчоблоках закладів загальної середньої освіти системи НАССР», з метою належної організації харчування учнів та функціонування шкільних їдалень, наказу відділу освіти  Бориславської міської ради Львівської області від 10.08.2021року № 01-05/128 «Про порядок організації харчування у закладах загальної середньої освіти Бориславської Територіальної громади у 2021- 2022 навчальному році»

НАКАЗУЮ:

1. З 06.09.2021 року розпочати  безкоштовне харчування

-  учнів 1-11класів із числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,

-  дітей з числа сімей, що переселилися із зони антитерористичних операцій  та АР Крим,

- дітей із сімей учасників антитерористичних операцій,

- дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу».

- дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних й інклюзивних класах.

2. Організувати харчування учнів 1-11 класів за батьківські кошти

3. Відповідно до кошторисних призначень на 2021 р середня вартість харчування учнів пільгових категорій становитиме 18 грн.

4. Соціальному педагогу Марушці М.Р. д о 20.09.2021 року подати списки дітей пільгових категорій у бухгалтерію відділу освіти.

4.1. Розробити  і затвердити графіки харчування учнів у шкільній їдальні.

4.2. Розробити і затвердити графіки чергування вчителів у шкільній їдальні.

5. Заступнику директора з АГЧ Ратушнюку О.О.:

5.1. Забезпечити якісним водопостачанням, створити умови для здійснення питного режиму та дотримання особистої гігієни учнями і працівниками.

6 . Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор     ЗЗСО                                                        С.Смоляк

З наказом ознайомлено:                                   М.Марушка

О.Ратушнюк