Звіт з виховної роботи за І семестр 2022/2023 н.р.

Дата: 25 січня 2023 о 20:38

Звіт з виховної роботи

у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4

імені С. Коваліва

за І семестр 2022/2023 н.р.

Виховання - багатогранний і складний процес, і починається він в нашій школі з першим дзвоником. Процес виховання побудований на засадах національно-патріотичного виховання, популяризації українських звичаїв і традицій.

16.09.22 - відбувся бібліотечний урок "Рідне місто моє" (педагог-організатор Мазурчак Л.М.) для учнів 7-А та 7-В класів.  До Всесвітнього дня миру відбувся флешмоб 5-6-х класів "Ми за мир" (21.09.22.)  30.09.22. - з нагоди Дня Вчителя 11-й клас урочисто привітав вчителів. До ювілею 80-тих роковин створення УПА 8-А клас (класний керівник Гущак Н.М.) провів лінійку-спогад. Бібліотекар Чирик Р.М.  підготувала тематичну виставку, а класні керівники 5-11 класів провели єдину виховну годину "Дорогою визвольних змагань". 7-В клас (класний керівник Стецик О.В.) підготували стінівку "Дякую, Тобі, Солдате". З 30.09.22 по 03.11.22 в нашій школі проходила акція "Подаруй книгу нашій бібліотеці", в якій взяли участь учні 5-11 класів. 11.10. 22 відбувся флешмоб "Подякуй Герою". 09.11.22.  лінійку "Українська мова - єдина і навіки" провів 8-Б клас  (класний керівник Станович О.О., вчитель української мови і літератури Томин Р.Д., та шкільний бібліотекар Чирик Р.М.), а газету "Моя мова - українська" випустив 7-А клас (класний керівник Хомик Н.В.),  За сприянням психолога школи Старовойтової В. М. та соціального педагога Марушки М. Р. 16.11.22 відбувся День Толерантності.

03.11.22 педагог-організатор Мазурчак Л.М. та заступник директора з виховної роботи провели повчальний урок "Стоп - сигаретам!" в 6-Б класі. 17.11. 22 вчитель правознавства Мазурчак Л.М. провела урок-диспут "Ми проти корупції" в 9-В класі.

З 14.11. по 20.11. 22 в школі проходив Тиждень "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану", а 18.11.22 відбувся Єдиний урок "Безпечна дорога додому" (класні керівники 5-11-х класів). 17.11.22 - 7-Б та 8-В класи провели презентацію "Бережи себе".

21.11.22 - до Дня Гідності та Свободи в школі була проведена лінійка-спогад учнями 9-А класу (класний керівник Пруська Г.Я.) та випущена газета 10-Б (класний керівник Варениця О.Г.). Пам'ять героїв вшановували учні 8-Б класу (класний керівник Станович О.О.) на Алеї Небесної Сотні.

23.11.22  - відбувся бібліотечний урок "Знайомство з книгою" (учні 2-А класу і їх класовод Аршинова О.С., учні 7-А класу та класний керівник Хомик Н.В., бібліотекар школи Чирик Р.М.).

26. 11.22 - учні 9-А класу (класний керівник Пруська Г.Я.) приєдналися до загальноміського Віче-реквієму, приуроченому 89-ій річниці Голодомору. Лінійку-спомин підготували учні 8-В класу та вчитель історії Гаврилів Р.З.  Стінівку підготували учні 7-Б класу (класний керівник Церковник Л.О.).

01.12.22 -  інформаційне повідомлення "Скажи СНІДУ "НІ" підготував 9-В клас (класний керівник Вередин Т.Д.) та педагог-організатор Мазурчак Л.М. Тематичну газету підготували учні 10-А класу (класний керівник Ровенська М.В.).

06.12. 22 - відбувся урок-роздум "До дня ЗСУ" у 10-А класі (вчитель історії Гаврилів Р.З.); вчительське хусткування з головою "Союзу Українок" п. Л.Булик; учениця 10-Б класу Гвоздецька Софія, класний керівник, вчитель історії Варениця О.Г., педагог-організатор, вчитель історії Мазурчак Л.М. взяли участь у Міській науковій конференції, присвяченій 130-річниці з дня народження Романа Дашкевича.

07.12.22 - відбувся флешмоб вчителів та учнів "Хустка-оберіг".

08.12.22 - відбулося відкрите практичне заняття "Українська революція в моєму місті",  присвячене 130-ій річниці з дня народження Романа Дашкевича  (вчителі історії Варениця О.Г., Мазурчак Л.М. та гість школи, історик,  краєзнавець Тарнавський Р.М.) для учнів 10-х та 11-х класів.

03.12 - 12.12.22  - Тиждень вшанування філософа, педагога Григорія Сковороди  (9-Б клас, вчитель української мови та літератури Панів Л.Р.).  Андріївські вечорниці в 11 класі провела класний керівник Панів Л.Р.

З 16.12 по 19.12.22 для учнів 1-5-х класів відбулися святкування з нагоди Дня Святого Миколая.

З 20.12 по 23.12. 22 - відбувався Новорічний ярмарок на підтримку ЗСУ.

21.12.22 - зустріч 1-х класів з представниками патрульної поліції.

27.12.22 - класні керівники 5-х класів (Мутка Т.С., Дудра І.М., Карван О.М.) провели квест "Твори добро".

28.12.22 - психолог школи Старовойтова В.М. з учнями 10-А та 4-Б класу провела для вчителів та учнів школи "Новорічну казку".

29.12.22 - з новорічно-різдвяним привітанням до вчителів школи звернулися учні 9-Б клас (класний керівник Бандрівська Н.Т.).

30.12.22 - учні 11 класу (класний керівник Панів Л.Р.) привітали усіх з Новим Роком. Газету "Лист Різдвяному Янголу" підготували учні 6-А класу (класний керівник Лях Л.Є.).

Заступник директора                                                                ГРОМ Н. Л.

з виховної роботи