Приписка громадян 2007 р.н.

Дата: 13 грудня 2023 о 14:55

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

начальника

06.12.2023                                      м. Дрогобич                                              № 670

Про приписку громадян України 2007 р.н. чоловічої статі до призовної дільниці Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

1. На підставі Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" з 1 січня 2024 року по 31 березня 2024 року оголошується приписка до призовної дільниці Дрогобицького району Львівської області громадян чоловічої статі 2007 року народження.

2. Явці для приписки підлягають усі громадяни чоловічої статі, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2007 року включно, постійно або тимчасово проживають на території Дрогобицького району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані раніше.

3. Усі громадяни чоловічої статі, яким належить з’явитися для приписки до призовної дільниці, зобов’язані прибути за адресою: м. Дрогобич, вул. Сагайдачного,63 у  визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов’язані прибути за зазначеною адресою 16 січня 2024 р., маючи при собі документи, які посвідчують особу.

4. На підставі Закону України  "Про військовий обов’язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити юнаків, яким необхідно прибути для  приписки до призовної дільниці, на час, необхідний для проходження приписки, і забезпечити їх своєчасну явку до Дрогобицького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

ТВО начальника Дрогобицького районного

територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

підполковник                                                                                           Володимир КОЦЮБА